VECTOR / OFERTY PRACY / Kierownik Serwisu

Kierownik Serwisu

TWÓJ ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Zarządzanie własnym centrum serwisowym i serwisami zewnętrznymi współpracującymi za granicą
  • Współpraca z serwisami dostawców
  • Koordynacja napraw serwisowych produktów marki VECTOR i towarów sprowadzanych od dostawców
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Kierowanie zespołem specjalistów: planowanie i nadzorowanie pracy pracowników, dynamiczna relokacja zasobów ludzkich w zależność od zleconych zadań
  • Zarządzanie budżetem i stanami magazynowymi serwisu
  • Optymalizacja kosztów i zasobów potrzebnych do realizacji zadań

ROZWINIESZ I WYKORZYSTASZ

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu elektronicznym/telekomunikacyjnym
  • Praktyczna wiedza w zakresie stosowania kluczowych wskaźników zarządzania procesami
  • Znajomość języka angielskiego – w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów biznesowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Wysokie zdolności organizacyjne w tym umiejętność planowania i priorytetyzacji działań
  • Umiejętność współpracy z szerokim gronem osób, komunikatywność, asertywność
  • Rzetelność i nastawienie na realizację celu
  • Wysoce rozwinięte zdolności przywódcze

Mile widziane:

  • Znajomość technologii telekomunikacyjnych, nowoczesnej architektury sieci optycznych FTTH, FTTP, FTTX
  • Doświadczenie we współpracy z obszarem R&D – w firmach średnich i dużych
  • Obsługa programu typu ERP, obsługa programu do zarządzania zleceniami
  • Znajomość narzędzi optymalizacyjnych Lean Management

NASZA OFERTA

  • Praca w Firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Dostęp do najnowszych technologii, spotkania z uznanymi ekspertami w branży
  • Rozwój przez ambitne zadania i dużą autonomię działania
  • Realny wpływ na rozwój naszej firmy
  • Atmosfera sprzyjająca działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją
  • Stabilne miejsce pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia (kafeteryjny system doboru pakietu medycznego bądź sportowego)
Natalia Iwańska-Skrzydłowska

Na Twoją aplikację czeka

HR Business Partner

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

vector.net

Miejsce pracy:

Gdynia

Obszar pracy:

Dział Serwisu

Wymiar pracy:

pełen etat

Rodzaj współpracy:

B2B/umowa o pracę

Podróże służbowe:

nie