VECTOR / OFERTY PRACY / Inżynier Zapewnienia Jakości

Inżynier Zapewnienia Jakości

TWÓJ ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Inicjowanie i podejmowanie działań dotyczących ciągłego doskonalenia produkowanych wyrobów, procesów
  • Prowadzenie reklamacji komponentów, współpraca z dostawcami i konstruktorami
  • Zarządzanie procesem kontroli wejściowej, kontroli w procesie, końcowej weryfikacji wyrobu
  • Zapewnianie jakości w realizacji projektów nowych produktów w dziale R&D oraz na produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych podczas produkcji wyrobów
  • Bieżąca praca z danymi jakościowymi (dostarczanie i analiza danych jakościowych za pomocą odpowiednich narzędzi jakościowych, prezentacja danych)

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (dodatkowym atutem będzie obszar zarządzania produkcją / procesami)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze jakości lub inżynierii procesowej firmy produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zagadnień i procesów charakterystycznych dla przemysłu elektronicznego
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów
  • Znajomość zasad przeprowadzania audytów
  • Umiejętność analizy i przedstawiania danych w postaci zestawień, raportów, wykresów
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięta umiejętność logicznego myślenia i analizowania, wyciągania wniosków (analizy przyczynowo – skutkowe, nastawienie na szukanie rozwiązań, łatwość przyswajania narzędzi i metod statystycznych)

NARZĘDZIA PRACY

Elektroniczny system zarządzania produkcją (ERP), JIRA, PDCA, 5W, 8D

NASZA OFERTA

  • Praca w Firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Dostęp do najnowszych technologii, spotkania z uznanymi ekspertami w branży
  • Rozwój przez ambitne zadania i dużą autonomię działania
  • Realny wpływ na rozwój naszej firmy
  • Atmosfera sprzyjająca działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją
Monika Jelinowska

Na Twoją aplikację czeka

Kierownik Działu Personalnego

Masz jakieś pytania związne z procesem rekrutacji ?

Skontaktuj się z nami

Spółka Grupy VECTOR

vector.net

Miejsce pracy:

Gdynia

Obszar pracy:

Zapewnienie Jakości Produkcji

Wymiar pracy:

pełen etat

Rodzaj współpracy:

B2B/umowa o pracę

Podróże służbowe:

nie